Портал новин

У Шепетівці судитимуть чоловіка, який бив дружину

За неодноразові побої своєї колишньої дружини 30-річний чоловік відповідатиме перед законом. Йому інкримінують статтю Кримінально кодексу «Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров‘я».

«За версією слідства, чоловік о п’ятій ранку прийшов до жінки щоб, ніби-то, зустрітись із маленькими сином. Чотири удари в обличчя  – така відповідь на відмову екс-дружини дати гроші на алкоголь. Ще один – у голову прямо на вулиці, коли кривдник побачив, як вона з дитиною виходила з поліцейського відділу. Довівши потерпілу додому,  чоловік і там продовжив побиття.  Ввечері він повернувся і знов продовжив бити, й навіть душив. Насильство обвинувачений вчиняв, будучи напідпитку» – кажуть у суді.

Санкція цієї статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, виправні роботи на строк до одного року, арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Джерело: Апеляційний суд Хмельницької області