Портал новин

Жінку, яка намагалась підкупити поліцейського затримали

Сьогодні, 6 вересня, під час дачі хабара жінку викрито «на гарячому» і затримано в порядку ст.. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а грошові кошти в сумі 3 тис. грн.. вилучено.

Намагаючись уникнути відповідальності за вчинення злочину, пов‘язаного з незаконним обігом наркотичних речовин, місцева жителька запропонувала заступнику начальника Старокостянтинівського відділу поліції неправомірну вигоду.

Правоохоронець розказав своєму керівництву і місцевій прокуратурі. На підставі його рапорту розпочато кримінальне провадження через «надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище».

«За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури та у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю», – повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець.

Зараз в рамках досудового розслідування проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.

Джерело: Прокуратура Хмельницької області