Портал новин

“Енергоінвест” попереджає населення про наповнення системи опалення

У приміщенні музею зустрілись  жителі міста, керівник управлінської компанії “Житлофонд” Василь Цегеля, начальник управління житлово-комунального господарства Павло Цвіркун, директор ТОВ Шепетівка “Енергоінвест” Олександр Пустовойт, головний інженер Володимир Кушнір, начальник виробничо-технічного відділу Вадим Громяк.

Метою зустрічі стало інформування населення про наповнення теплових мереж опалення. Оскільки, 19% містян перейшли на індивідуальне опалення, щоб їх не затопили при наповненні, усі жителі мають знати графік наповнення теплових мереж на своїй дільниці.  І вразі прориву труб дзвонити в аварійну службу “Енергоінвесту”, щоб вони зупинили подачу води. З 15 жовтня аварійна служба працюватиме цілодобово.

Телефонувати за номером: 068-465-54-09.

Містяни підняли питання про опалення під‘їзду, адже власники індивідуального відмовляються платити, але повинні. Під‘їзди, коридири й підвали вважаються місцями загального користування і за їх оплення зобов‘язані плати всі мешканці багатоквартирного будинку. В свою чергу представники “Енергоінвесту” закликають мешканців подбати про утеплення під‘їзду й підвалу. Якщо двері у під‘їзд не закриваються чи проблеми з вікнами треба звернутись до управлінської компанії, адже саме вони зобов‘язані утеплювати під‘їзди.