Портал новин

Посадовець Національної академії прикордонної служби попався на хабарі

18 вересня слідчі військової прокуратури Західного регіону України задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником продовольчого відділу тилового забезпечення Національної академії ДПС України ім.. Богдана Хмельницького.

Про повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Кошти у розмірі 58 150 грн призначалися за сприяння та укладення договорів на поставку продуктів харчування для потреб вишу.

В Нацполіції уточнили, що таким чином викрили корупційну схему проведення конкурсних торгів. За певну винагороду забезпечували перемогу представникам комерційних структур, які брали участь у публічних закупівлях на постачання товарів та послуг для академії. Сума неправомірної вигоди за перемогу на торгах становила 15 % від загальної суми договору.

Документи, що підтверджують поставку зазначеної продукції, вилучили під час проведення обшуків у службових кабінетах навчального закладу. Першочергові слідчі (розшукові) дії тривають.

Крім того, за результатами проведених заходів у кримінальному провадженні правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України. Вирішуються питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від виконання посадових обов’язків.

Також досліджується питання причетності інших посадових осіб ДПС України до вчинення вказаного злочину.

Джерело: DEPOХмельницький