Портал новин

Мешканця Красилова засудили до 11 років позбавлення волі за напад на ювеліра

46-річний чоловік разом зі своїм знайомим проникли до житлового будинку у Красилові, де проживала жінка, яка займається реалізацією ювелірних виробів. Приснувши в очі потерпілої газовим балончиком та застосовуючи фізичне насилля, в обмін на її життя та життя малолітнього сина, який перебував вдома, зловмисники вимагали віддати їм кошти та цінності.

Усвідомлюючи загрозу для своєї сім’ї та побоюючись за безпеку дитини, жінка була змушена відкрити сейф та віддати злочинцям заощадження, а також золоті та срібні вироби на суму понад 3,7 млн. грн.

Отримавши кошти та майно, розбійники зв’язали жінку разом з сином та покинули місце злочину, прихопивши із собою мобільні телефони потерпілих.

За результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні Хмельницьким міськрайонним судом обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушенння, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло, вчинений за попередньою змовою групою осіб, спрямований на заволодіння майном в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Вироком суду особу засуджено до покарання у виді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна та зобов’язано відшкодувати потерпілій завдану майнову та моральну шкоду. Кримінальне провадження щодо його спільника закрито у зв’язку із смертю останнього.

«Будучи незгідними з рішенням суду першої інстанції, засуджений  оскаржив його в апеляційному порядку, однак апеляційним судом Хмельницької області цю скаргу залишено без задоволення, – повідомив начальник відділу прокуратури області Олексій Луговий.

Вирок місцевого суду набрав законної сили.

Джерело: Прокуратура Хмельницької області