Портал новин

Суд покарав жінку, яка побила дитину посеред уроку

Ярмолинецький районний суд визнав 41-річну жительку району винною у спричиненні легких тілесних ушкоджень 8-річному однокласнику її сина. Під час уроку на очах в інших дітей, жінка схопила дитину і вдарила його головою об парту.

«Далі було ще кілька ударів по тулубу. У хлопчика виявили численні синці і садна, які відносять до категорії легких тілесних ушкоджень. Стаціонарна судово-психіатрична експертиза показала, що на період вчинення злочину обвинувачена виявляла певні розлади, які, однак, не позбавили її можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними», – кажуть в апеляційному суді області.

Вислухати версію винуватиці суду не вдалося, оскільки на весь час розгляду її видалили із зали засідання через порушення порядку. Сам хлопчик повідомив, що його однокласник розказав своїй мамі (підсудній), що він, нібито, вдарив дівчинку. А потім жінка прийшла у клас і почала його бити.

Жінку визнали винною у вчинені правопорушення передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає альтернативні покарання у виді штрафу, громадських робіт та виправних робіт. Оскільки жінка не працює і не має постійного доходу, їй обрали 150 годин громадських робіт.

Джерело: Портал “Є”