Портал новин

У Славутській ОДПІ зібрали понад 50 мільйонів гривень військового збору

З початку цього року від платників податків Славутського, Білогірського, Ізяславського, Полонського, Шепетівського районів та міста Нетішин до державного бюджету надійшло 51,4 мільйона гривень військового збору, що перевищує минулорічні надходження на 35,1 відсотка, або на 13,4 мільйона гривень.

“Серед основних чинників позитивної динаміки сплати військового збору – зростання фонду оплати праці, результати заходів щодо легалізації найманих працівників, адже,  як відомо, військовий збір сплачується з легальних доходів,  а також широка роз‘яснювальна робота працівників ОДПІ із працедавцями” – розказує в.о. начальника Славутської ОДПІ Лариса Бондарчук.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та низку інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Джерело: Територіальні органи ДФС у Хмельницькій області