Портал новин

За оренду землі шепетівчанин платитиме в шість разів більше

Господарський суд Хмельницької області прийняв рішення  збільшити розмір орендної плати вшестеро, через вартість землі, яка зросла до 300 тисяч гривень.

У  2016 році Шепетівська міська рада надала земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для шепетівчанина. Згідно з умовами укладеного договору, розмір орендної плати складав близько 6 тисяч гривень.

Однак вартість наданої земельної ділянки зросла майже до 300 тисяч гривень, а орендна плата за її використання лишалась незмінною.

Міська рада запропонувала орендарю внести зміни в договір та змінити розмір плати у відповідність до вимог  законодавства. Землекористувач позицію міської ради проігнорував.

«Тому, реагуючи на виявлені порушення, місцева прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку», – повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар.

Господарський суд Хмельницької області підтримав позицію прокуратури задовольнив.  Розмір орендної плати за використання землі комунальної власності збільшено вшестеро.

Джерело:Прокуратура Хмельницької області