Портал новин

Суд арештував гроші та печатки з будинку екс-голови Полонської РДА

Печерський районний суд Києва арештував 1400 доларів та дві печатки з відтисками «Полонської райдержадміністрація» та ФОП, вилучені в ході обшуку помешкання колишнього голови Полонської РДА Віктора Солодкого, якого викрили на вимаганні хабара.

Під час судового засідання прокурор вказав, що метою арешту коштів є забезпечення цілей кримінального провадження та конфіскації майна. Про це свідчить ухвала суду.

Нагадаємо, нещодавно екс-очільник району попався на хабарі. Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 тис. 900 доларів за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15 700 доларів США Віктора Солодкого затримали та вилучили речові докази.

Екс-голові повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України, а саме вимагання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Санкція статті передбачає позбавлення волі  на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Джерело: DEPOХмельницький