Портал новин

102 інформує: зведення за 24.09 – 30.09

25 вересня ц.р., близько 12:00 години в м. Шепетівка по вулиці Староконстянтинівське шосе, поблизу магазину “Гарант”, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, таємно викрала велосипед марки “Україна”, який належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

25 вересня ц.р., в період часу з 08:00 години по 17:30 години в м. Шепетівка, по вулиці Старокостянтинівське шосе, невстановлена особа шляхом підбору ключа проникла в квартиру місцевої жительки, звідки таємно викрала вироби з золота.

26 вересня ц.р., в період часу з 8:00 по 13:20 год., в с. Брикуля, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом підбору ключа проникла до будинку місцевої жительки, звідки таємно викрала належні останній золоті вироби.

В ніч на 28 вересня ц.р., в м. Шепетівка, по вул. Залізнична, в дворі будинку № 22, невстановлена особа шляхом розбиття скла у вікні, проникла в автомобіль марки “ВАЗ “, який належить місцевому жителю, звідки таємно викрала акумуляторну батарею, генератор та автомагнітолу.

В період часу з 20:00 години 28 вересня ц.р., по 06:50 години 29 вересня ц.р., в м. Шепетівка, по вул. Степана Бандери, невстановлена особа, незаконно заволоділа автомобілем марки “ВАЗ “, який належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.