Портал новин

Комплексні перевірки роботодавців починаються вже сьогодні

Від сьогодні, 5 жовтня, будуть проводити комплексні перевірки спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Уряд доручив Держпраці, Державній фіскальній службі України, Пенсійному фонду,  Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин до 5 жовтня 2018 року.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади доручено переглянути  власні нормативно-правові акти  та внести до них зміни  з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

При цьому ДФСУ, ПФУ, Нацполіція та інші центральні органи виконавчої влади будуть подавати щомісяця до 10 числа Держпраці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Мінсоцполітики Кабінетові Міністрів України.

Джерело: Шепетівська міська рада