Портал новин

В Шепетівці вперше зробили операцію із заміни суглоба

Вперше ендопротезування кульшових суглобів зробили в Шепетівському районі. Операцію провели лікарі Хмельницької обласної лікарні на чолі з головним ортопедом-травматологом  області Юрієм Павлішеним.

Усе необхідне обладнання для проведення таких операцій вартувало лікарні понад 200 тисяч гривень. Гроші виділяли з бюджетів району, ОТГ та міста.

«Зараз ми робимо реєстр хворих і плануємо, що даний метод лікування ми будемо продовжувати й надалі. Але щоб ми могли проводити такі оперативних втручань ми сподіваємось на підтримку всіх органів місцевого влади» – каже головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.

Персонал травматологічного відділення готовий до таких операцій, адже  всі вони  навчалися в обласній лікарні й пройшли курси з ендопротезування кульшових суглобів.

«Наші лікарі неодноразово їздили на навчання в травматологічне відділення Хмельницької обласної  лікарні, де пройшли курси по ендопротезуванню кульшових суглобів і сьогодні ми вже готові проводити дані оперативні втручання в подальшому» – каже головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.