Портал новин

12 учасників АТО відкрили власну справу на Хмельниччині

Упродовж січня-вересня 2018 року 994 учасники АТО мали статус безробітного. Такі дані подає Хмельницький обласний центр зайнятості. Саме стільки учасників бойових дій звернулись до служби зайнятості у пошуках роботи.  210 забезпечені роботою.

В установі кажуть, що найчастіше до служби зайнятості звертаються особи віком від 35-44 років (36%); від 30-34 років (19%); від 25-29 років (18%); від 45-59 років (16%); від 19-24 років (11%).

«Демобілізованим учасникам АТО надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації», – каже директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Водночас, хто мріє працювати «на себе» у службі зайнятості кажуть, що існує можливість відкриття власної справи. Такою послугою з початку року скористалися 12 демобілізованих учасників АТО.

Джерело: Портал “Є”