Портал новин

Шепетівчанка вбила пенсіонера через помсту

27-річна жінка вбила співмешканця матері, якого звинувачувала в її смерті. Тіло потерпілого 2 місяці пролежало в квартирі, поки сусіди не викликали поліцію. Потерпілого давно не бачили, а з квартири йшов неприємний запах. Правоохоронці виявили тіло 60-річного чоловіка з гнилісними змінами та тілесними ушкодженнями у вигляді рани на тім‘яній ділянці голови.

Поліцейські з‘ясували, що вбивство сталося майже 2 місяці тому, 3 вересня, у день народження чоловіка. Він святкував разом з 27-річною дочкою своєї колишньої співмешканки. Вона померла взимку від епілептичного нападу. Однак, за словами затриманої, вона обвинувачувала в смерті матері потерпілого і хотіла йому помститися.

Того дня вона разом розпивали спиртне. Коли дівчина пішла за черговою пляшкою, по дорозі назад прихопила палицю і побила нею пенсіонера, після чого зникла з місця події.

Під час спілкування з поліцейськими зловмисниця спочатку запевняла їх, що вбивство скоїв її знайомий. Перевіривши інформацію, правоохоронці з’ясували, що в той час зазначена нею особа перебувала на роботі в іншій області. Потім затримана спробувала перекласти вину ще на одного чоловіка, але перевірка знову показала неправдивість її свідчень. Врешті-решт, під тиском доказів вона зізналась у скоєному.

Наразі підозрювана перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 15 років позбавлення волі.

Джерело: Національна поліція