Портал новин

Тимчасове тепло у шепетівських трубах незаконне

26 жовтня 2018 року під час перевірки цілісності охоронних пломб та стану технічного обладнання по газопостачанню було виявлено самовільне та протиправне втручання в роботу технологічного обладнання, а саме – на об’єктах, які перебувають в управлінні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» було допущено самовільний зрив охоронних пломб та відкриття запірної арматури, внаслідок чого ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримала неправомірний доступ до трубопроводу та можливість протиправного та несанкціонованого відбору газу.

В подальшому, відповідальними працівниками ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» було запущено в експлуатацію газоспоживне обладнання (теплогенеруючі установки) та до цього часу здійснюється несанкціонований відбір природного газу.

ТОВ «Енергоінвест» не має підтверджених постачальником обсягів споживання (номінацій) без яких розподіл та відбір природного газу є неправомірним, несанкціонованим та заборонений згідно чинного законодавства.

Зазначені дії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» призвели до порушення нормальної роботи трубогазопроводів, унеможливили контролювання тиску газу у всій газорозподільній системі, що в свою чергу може призвести до вибуху газу та створює небезпеку для життя людей.
З огляду на аварійно-небезпечну ситуацію, що виникла внаслідок самовільного та протиправного втручання в роботу технологічного обладнання, на об’єктах, які перебувають в управлінні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», працівниками ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» здійснюються заходи щодо відновлення нормального функціонування роботи газорозподільної системи в цілому у м. Шепетівка, при цьому будуть вжиті заходи ПАТ «Укратрансгаз», як оператора ГТС по пониженню тиску в газорозподільній мережі до 0.

Джерело: ПрАт “Шепетівкагаз”