Портал новин

«Укрпошта» може припинити доставку пенсій

З січня 2019 року “Укрпошта” закриє до 7 тисяч поштових відділень, якщо не буде підвищено тариф за послуги доставки пенсій. Про це сказав голова компанії Ігор Смілянський в інтерв’ю“Урядовому кур’єру”.

“Ми підготували антикризовий план, який введемо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що “Укрпошта” змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій”, – сказав він.

За його словами, “Укрпошта” зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і вигідно. Смілянський сказав, що причина закриття відділень – збитковість.

“В середньому кожне з них щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості – доставка пенсій за тарифами нижче собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень”, – розповів Смілянський.

Він також заявив, що Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінити тариф для “Укрпошти” на послуги доставки пенсій.

“Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік”, – сказав Смілянський.

Від доставки пенсій населенню “Укрпошта” в цьому році зазнала 1 млрд гривень збитків.

Джерело: Економічна правда