Портал новин

Минулого тижня на ГРВІ захворіло 6,5 тисяч подолян

Сезон простудних захворювань набирає обертів. За минулий тиждень на Хмельниччині зареєстровано 6 тисяч 523 особи, які захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції. Найбільше хворих – це діти.

«Якщо на середині жовтня до епідпорогу область не дотягувала 16 відсотків, то минулого тижня ситуація погіршилася – до епідемії лишилося 5,6 відсотка», – повідомила лікар-епідеміолог Лабораторного центру МОЗ області Лариса Калінер.

Збільшення кількості хворих підтверджують і у Хмельницькій інфекційній лікарні. Головний лікар медзакладу Оксана Піддубна повідомила, що  випадків захворюваності на грип ще не було.

«Значна частина пацієнтів, які до нас звертаються, мають лише простудні захворювання, або ускладнення, які є наслідком перенесеної інфекції. На сьогоднішній день в інфекційній лікарні перебуває 65 хворих з діагнозом ГРВІ», – розповіла Оксана Вікторівна.

Щодо області, то за минулий тиждень до лікарень було госпіталізовано 212 осіб, 151 з них – це діти. У Лабораторному центрі повідомили, що з початку епідсезону в області проти грипу щеплено 385 осіб.

Джерело: Портал “Є”