Портал новин

У Славуті затвердили проекти, які фінансуватимуть з бюджету в 2019

За два роки існування місцевої ініціативи «Громадський бюджет» в Славуті реалізували 34 проекти. Відтак, на 2019 рік із бюджету міста виділяють понад 600 тисяч гривень. За ці кошти планують реалізувати сім проектів. Повідомляє прес-служба Славутської міської ради.

По 80 тисяч гривень виділили на мальок риб, будівництво ірландського саду, покриття для вольєрів міського притулку та встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих.

Мальками зариблять річку Утка, яку в подальшому планують почистити від водоростей і намулу. Збудують ірландський сад, як одну з туристичних візитівок Славути. Для безпритульних тварин закуплять покриття на вольєри міського притулку.

У рамках громадського бюджету встановлять спортивні та ігрові споруди для дітей та дорослих, а за 41 тисячу гривень установлять додаткові споруди на дитячому майданчику «Дружба» по провулку Шевченка.

Ще два проекти стосуються школи. За майже 160 тисяч гривень встановлять сучасний паркан в одній із шкіл міста, а в іншій – зроблять капітальний ремонт за 80 тисяч гривень.

Загалом, із двадцяти проектів, які подавали жителі міста на фінансування із бюджету, лише 13 допустили до голосування. Решта, повідомляють у Славутській міській раді, не відповідали вимогам, заявленим в умовах відбору проектів.

Джерело: Прес-служба Славутської міської ради