Портал новин

“Шепетівкагаз” знизить тиск у газорозподільній мережі до 0.

Рішення про зниження тиску в газорозподільній мережі  Шепетівки керівництво ПрАТ “Шепетівкагаз” прийняло через викрадення газу ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”. Саме тому, 13 листопада  тиск зменшать до нуля, щоб від’єднати котельні. Газопостачання відновлять через 2-3 дні після зниження тиску.

“Керівництво ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та Виконавчий комітет Шепетівської міської ради до цього часу ведуть «боротьбу один проти одного». Заручниками такої «боротьби» опинилося ПрАТ «Шепетівкагаз» та всі мешканці м. Шепетівка та Шепетівського району. Порозуміння та спільного рішення щодо питання сталого проходження опалювального сезону у місті Шепетівка та Шепетівському районі на жаль – не знайдено” – кажуть у ПрАТ “Шепетівкагаз”.

“Шепетівка Енергоінвест” не санкціоновано відбирає природний газ. Вони можуть законно споживати газ за таких умов:

  • відсутності заборгованості перед постачальником природного газу;
  • відсутності заборгованості перед Оператором ГРМ;
  • наявності укладених договорів на постачання природного газу;
  • підтвердженої номінації обсягів природного газу.

“ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і досі не забезпечено: врегулювання заборгованості перед ПАТ НАК «Нафтогаз України», укладення договорів на постачання природного газу для виробництва теплової енергії з ПАТ НАК «Нафтогаз України», отримання підтвердження обсягів природного газу (номінації) від ПАТ НАК «Нафтогаз України», питання щодо погашення неврегульованого небалансу за 2016-2017 рр. та 2017-2018 рр. з ПАТ «Укртрансгаз» та ПрАТ «Шепетівкагаз»” – повідомляють у ПрАТ “Шепетівкагаз”.