Портал новин

Військкомати стануть територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки

Постанову про реорганізацію військових комісаріатів на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Уряд прийняв у 2017 році. Така модель вперше запрацювала у Чернігові. На базі військових комісаріатів впровадили систему обслуговування. Пілотний проект виявися ефектним, тож тепер за його впровадження візьмуться і в інших областях.

За словами, військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату полковника Сергія Присяжнюка, всі військові комісаріати Хмельницької області перейдуть на нову організаційно-штатну структуру до кінця 2019 року.

«ТЦК після реформування нагадуватимуть прозорі офіси з надання адміністративних послуг. У нас будуть прозорі кабінети з кабінками, де люди без штовханини і черги зможуть прийти і отримати усю необхідну інформацію, консультативну допомогу. Так само вільним буде доступ до спеціалістів, які займаються рекрутингом, питаннями призову і комплектування. Закритим, тобто “з обмеженим доступом”, будуть приміщення де займаються мобілізацією та територіальною обороною, там знаходитиметься й оперативний черговий ТЦК» – сказав полковник.

Джерело: Сайт “ВСІМ”