Портал новин

“Енергоінвест” ставить Шепетівку на межу замерзання та знищення її перспективи” – Михайло Полодюк

З «Енергоінвестом» не домовилися, завтра зустрінуться із губернатором, в середу збирають віче. Про це міський голова говорив на прес-конференції, 12 листопада.

“Ситуація у місті Шепетівка склалась надзвичайно скаладна і в вівторок-середу вона може ускладнитись ще більше” – сказав мер.

Напередодні у ПРаТ Шепетівкагаз повідомили про тимчасове відключення газу у місті, аби відрізати від газопостачання котельні “Енергоінвесту”. Якщо цього не зроблять – без блакитного палива залишаться місто та район.

Минулого року ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” уже проводили несанкціонований відбір природного газу. Борги за паливо “лягли” на “Шепетівкагаз”. Мільйонні борги “Енергоінвест” не повертає, тому відключення є вимогою головного постачальника – НАК Нафтогаз.

“Величезні суми, які обчислюються в стонях тисяч метрів кубічних газу та в мільйонах гривень. І роблять вони [Шепетівкагаз ред.] це не заради прихоті, а заради виробничої необхідності.” – сказав Михайло Полодюк.

Сьогодні планувалась зустріч із очільником області, однак останній – на засіданніради регіону.

“Сьогодні мені прийшло офіційне запрошення, аби з усіма документами, які в нас є з приводу початку опалювального сезону ми разом із представниками міської ради на 8:30 були у приймальні голови обласної ради.”- сказав міський голова.

Вже в середу опівдні, як анонсує міський голова він, разом і губернатором, буде готовий зустрітись із містянами на віче та пояснити усю ситуацію.