Портал новин

На Шепетівщині викрили нелегальну заправку

Фіскальники області встановили факт незаконної роздрібної реалізації скрапленого газу типу «Пропан-Бутан» в рамках проведення операції «Акциз-2018» в одному із сіл Шепетівського району. У правопорушники вилучили товари підакцизної групи на 700 тисяч гривень.

«Місцевий мешканець, який не мав відповідних дозвільних документів, здійснював роздрібну реалізацію скрапленого газу в побутовий балон для потреб населення, – розповідають у прес-службі відомства. – За результатами огляду газозаправної станції вилучено та передано на відповідальне зберігання скраплений газ «Пропан-бутан» у кількості 25 тисяч літрів, на суму 407 тисяч гривень, ємність із автозаправною колонкою загальною вартістю 200 тисяч гривень та автомобіль, обладнаний пересувною автомобільною газовою заправкою, орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень».

За вказаним фактом відносно продавця склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності.

Джерело: Портал “Є”