Портал новин

У Шепетівському районі чоловік побив крадія до смерті й отримав вирок

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким визнали винним чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Згідно з вироком, в жовтні минулого року, обвинувачений побачив у себе на подвір’ї чоловіка, який в цей момент розбив скло вхідних дверей будинку та намагався проникнути до нього.

Як повідомляє прес-служба Шепетівського апеляційного суду, обвинувачений взяв дерев’яну швабру з металевою нижньою частиною та умисно наніс нею удар по голові чоловіка.

«Підійшовши до останнього, завдав численні удари колінами по тулубу, від чого той впав на землю. Господар, не зупиняючись, продовжив бити ногами в ділянку ребер та грудну клітину. Внаслідок нанесених ударів, були спричинені тяжкі тілесні ушкодження, від яких чоловік помер у лікарні», – йдеться в повідомленні.

В судовому засіданні обвинувачений винним себе у вчиненні злочину визнав частково, оскільки не погоджується з кількістю тілесних ушкоджень, які він заподіяв людині. Зазначає, що чоловік вів жебрацький спосіб життя, вчиняв крадіжки у інших осіб, які могли побити його. Проте  розкаявся та  сприяв розкриттю злочину.

У прес-службі додають, що вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Джерело: Шепетівський міськрайонний суд