Портал новин

ПрАТ “Шепетівкагаз” інформує

ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» інформує всіх мешканців міста Шепетівка та Шепетівського району, що станом на 17.11.2018 року, питання щодо своєчасного початку опалювального сезону та його сталого проходження у місті Шепетівка та Шепетівському районі – не вирішено.

Як повідомлялося раніше 13.11.2018 року на екстреній нараді під керівництвом Голови Хмельницької ОДА за участю керівників силових структур Хмельницької області та керівників ПрАТ «Шепетівкагаз», ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та міського голови м. Шепетівки було прийнято компромісне рішення щодо отримання номінацій від ПАТ НАК «Нафтогаз України» для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на листопад 2018 року під особисті гарантії Голови Хмельницької ОДА та Керівника Хмельницької обласної прокуратури.

Станом на 16.11.2018 року ПАТ НАК «Нафтогаз України» не підтвердив обсяги природного газу (номінацію) на листопад 2018 року для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

В свою чергу ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» наголошує, що у разі не вирішення питання до 20.11.2018 року, щодо підтвердження обсягів природного газу (номінації) на листопад 2018 року для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» ПАТ НАК «Нафтогаз України» – не матиме права здійснювати розподіл природного газу для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

З огляду на вищезазначене ПрАТ «Шепетівкагаз» буде змушене здійснити пониження тиску природного газу у розподільчій мережі міста Шепетівка та Шепетівського району до 0, для здійснення механічного від’єднання несанкціонованого споживача – ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», від газорозподільної мережі ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз».