Портал новин

На Старокостянтинівщині розпочали будівництво ще однієї сонячної електростанції

Будівництво розпочали  в рамках впровадження альтернативних джерел енергії. Це четверта сонячна електростанція у районі. Як повідомляє прес-служба Старокостянтинівської райдержадміністрації, це буде сонячна електростанція потужністю 1,8 МВт. Вартість проекту становить близько 50 мільйонів гривень. Введення в експлуатацію СЕС заплановано уже до кінця року.

Нагадаємо, ще дві електростанції відкрили в районі у вересні – у селах Вишнопіль та Северини. Потужність Вишнопільської сонячної електростанції становить 1850 кВт/год., вартість проекту становить 49,5 мільйона гривень, створено п’ять нових робочих місць. Потужність Северинської сонячної електростанції становить 837 кВт/год., вартість проекту – 22 мільйони гривень, створено три робочі місця.

А першу СЕС в Старокостянтинівському районі збудували у 2015 році в селі Коржівка потужністю 149,5 кВт/год. Протягом І півріччя 2018 року Коржівською сонячною та гідроелектростанцією, яку збудовано у селі у той же час, вироблено 600 тис. кВт/год. електроенергії.

Джерело: Портал “Є”