Портал новин

Питання опалення в Шепетівці вирішиться завтра

Анонсованого газовиками пониження тиску природного газу у розподільчій мережі до 0 не відбулося. За словами Михайла Полодюка, опалення є у всіх будинках, установах та організаціях Шепетівки.

Також міський голова зазначив, що керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» сьогодні має отримати банківські гарантії, а у четвер номінації на газ в Києві у ПАТ НАК «Нафтогаз України».

Перший заступник мера Володимир Вихівський спілкувався з представника ПрАТ «Шепетівкагаз» і вони згодні почекати ще два дні і не понижувати тиск у системі.

«Інформацію про те, що очікуємо номінацій від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в четвер керівництво ПрАТ «Шепетівкагаз» знає. І хоч трохи нервово вони її сприймають, тому що теплопостачальна організація вже неодноразово їх підводила, але поки що іншого виходу не бачимо», – каже Михайло Полодюк.

Нагадаємо, що 16 листопада ПрАТ «Шепетівкагаз» повідомили, що якщо питання отриманням номінацій на газ для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не вирішится до вівторка, то 20 листопада підприємство буде змушене здійснити пониження тиску природного газу в розподільчій мережі Шепетівки та деяких сіл району до 0, щоб механічно від’єднати котельні теплопостачальної організації від споживання газу.

Джерело: Портал “Є”