Портал новин

У Хмельницькому судитимуть «ЛНРівця» з позивним «Дєд»

На розгляд до Хмельницького міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт по обвинуваченню члена збройного формування терористичної організації «ЛНР» бригади «Призрак» у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь в терористичній організації).

«Чоловік 1972 року народження, уродженець м. Малогвардійськ Луганської області, раніше неодноразово судимий, підозрюється в тому, що на початку 2015 року вступив до збройного формування армійського корпусу «Народної міліції «ЛНР» – бригади «Призрак» під керівництвом Мозгового, що базувалась на території Лисичанського склозаводу «Пролетарій», для активної участі в діяльності формування спрямованими на заволодіння окремими територіями України та їх утримання, силову підтримку окремих владних структур самопроголошеної республіки, знищення живої сили супротивника», – повідомляє Алла Плінська, прес-секретар суду.

Як йдеться в повідомленні, обвинувачений був забезпечений формою та зброєю. З метою конспірації обрав умовний позивний «Дєд» та спільно з іншими бойовиками систематично виконував накази командирів з числа керівників терористичної організації «ЛНР». «Дєд» приймав безпосередню участь у бойових діях у складі бригади «Призрак» проти сил Антитерористичної організації в містах Алчевськ, Кіровськ, Дебальцеве, Первомайськ.

Санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело: Портал “Є”