Портал новин

102 інформує: зведення подій 19.11 – 25.11

20 листопада ц.р., близько 19:00 годин в смт. Гриців, в приміщенні гуртожитку, невстановлена особа шляхом вільного доступу таємно викрала шість алюмінієвих карнизів довжиною 1,5 метрів кожний.

В ніч на 20 листопада ц.р. в с. Коськів, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з подвір’я місцевої жительки, таємно викрала дерев’яний віз.

21 листопада ц.р., близько 11:35 годин на залізничній станції Шепетівка під огляду вантажних потягів було виявлено факт розукомплектування головного магістрального повітророзподільника на 4 вагонах. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

22 листопада ц.р., о 10:00 год., на станції  Шепетівка, на трьох вагонах виявлено факт таємного викрадення магістральних частин повітророзподільника.

22 листопада ц.р. в період часу з 10:00 по 14:00 год. в с. Судилків, невстановлена особа шляхом пошкодження віконної рами проникла у будинок, звідки таємно викрала належні останній ювелірні вироби.

23 листопада ц.р., близько 17:00 годин в м. Шепетівка в магазині невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала тональний крем, туш та основу для макіяжу.

23 листопада ц.р.. близько 11:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала велосипед місцевого жителя.

23 листопада ц.р., близько 15:30 годин в м. Шепетівка в парку відпочинку ім. Калініна в ставку виявлено труп місцевого жителя. При огляді видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Труп для встановлення причини смерті направлено на СМЕ.

В ніч на 23 листопада ц.р., в смт. Гриців, невстановлена особа шляхом вільного доступу з повітряної лінії електрозв’язку викрала кабель ТПП 100*2 довжиною 360 м, який належить ВАТ Укртелеком.

24 листопада ц.р., близько 11:39 годин на залізничній станції Шепетівка під огляду вантажного потягу було виявлено факт розукомплектування головного магістрального повітророзподільника на 7 вагонах.

В ніч на 25 листопада ц.р., невстановлена особа, перебуваючи у готелі в м. Шепетівка, шляхом вільного доступу зі столу таємно викрала мобільний телефон.

25 листопада ц.р., близько 2:00 год., невстановлена особа шляхом вільного доступу з подвір’я таємно викрала велосипед.

В ніч на 25 листопада ц.р. в с. Савичі, невстановлена особа, шляхом зриву скоби навісного замка вхідних дверей будинку, проникла в середину звідки таємно викрала належний останньому електроточило та бензомотор до човна