Портал новин

7 медзакладів Хмельниччини внесли до резерву для лікування військових

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я повідомляє як надаватиметься медична допомога у регіонах країни і куди за потреби можуть евакуйовувати військових, поліцейських для отримання спеціалізованої і високоспеціалізованої медичної допомоги.

Надання медичної допомоги цивільному населенню на час воєнного стану залишаються незмінними.

У кожній області створено перелік закладів охорони здоров’я, що за потреби готові надати необхідну вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу захисникам. Це міські, районні, обласні лікарні, госпіталі, диспансери, а також інститути різного профілю Національної академії медичних наук. У цих закладах військовослужбовці сил оборони зможуть пройти лікування і реабілітацію, а після отримання медичної допомоги – військово-лікарську експертизу.

У нашому регіоні це Хмельницька обласна лікарня і обласний онкологічний диспансер (вулиця Пілотська, 1), міська лікарня (вулиця Проскурівська, 1); Кам’янць-Подільська  міська лікарня (вулиця Пушкінська, 31) і центральна районна лікарня (вулиця Матросова, 30). Окрім того, у резерві обласний госпіталь ветеранів війни (село Ружичанка Хмельницького району), Хмельницька обласна психіатрична лікарня № 1 (село Скаржинці Ярмолинецького району). Резервна кількість ліжок в перелічених установах загалом складає 570 штук.

“Ці заклади охорони здоров’я, як і раніше, надаватимуть медичну допомогу жителям області. Водночас, тут створено резерв профільних ліжок для прийому військових, запаси лікарських засобів, медичних виробів, донорської крові та її препаратів. Одночасно кожен заклад охорони здоров’я може прийняти щонайменше 10-15 військових – йдеться у повідомленні МОЗ.

Джерело: МОЗ