Портал новин

Сергія Цибізова арештували в Криму на два місяці

12 з 24 українських моряків, серед яких є шепетівчанин Сергій Цибізов, заарештували до 25 січня 2019 року. Засідання з обрання запобіжного заходу відбулось 27 листопада у «Київському районному суді» Сімферополя в окупованому Криму.

Про це пишуть місцеві пропагандистські ЗМІ, представники яких були на судовому процесі.

Так, «суд» заарештував:

Володимира Варімеза,

Віктора Беспальченко,

Володимира Терещенка,

Сергія Цибізова,

Андрія Оприск,

Юрія Будз,

Михайла Власюка,

Сергія Попова,

Богдана Головаш,

Романа Мокряка,

Сергія Чулібу,

Владислава Костишина.

У середу «суд» продовжить розгляд «справ» українських моряків. Запобіжний захід буде визначатися для командирів екіпажів затриманих українських кораблів та співробітників СБУ, які перебували на борту.

Як раніше повідомляв ATR, в окупованому Криму адвокат Едем Семедляєв відвідав в Білогірському ІТТ свого підзахисного, одного з 24 взятих в полон українських моряків, Олега Мельничука. За словами адвоката, командир буксира «Яни Капу» Мельничук після затримання піддався фізичній дії, але «сильно його не били». Український моряк «тримається добре».

Нагадаємо, 25 листопада три кораблі Військово-Морських сил Збройних сил України були захоплені російськими військовими в районі Керченської протоки. В ході атаки РФ були захоплені 24 військовополонених. Троє українців зараз перебувають в лікарні в Керчі.

Центр громадських зв’язків ФСБ РФ раніше опублікував відео, на якому зображений «допит» трьох українських моряків, захоплених у полон. На записі видно, що чоловіки читають свої «свідчення» з листа.

Україна розцінює дії РФ в районі Керченської протоки як акт військової агресії і в зв’язку з цим на 30 діб ввела військовий стан в 10 областях.

Джерело: ATR