Портал новин

Мертве немовля у Полонному: поліція просить допомоги

Тіло новонародженої дитини виявили 6 грудня в закинутій будівлі поблизу залізничного вокзалу в Полонному. Працівники поліції склали фоторобот ймовірної підозрілої і просять усіх, хто впізнав цю жінку, негайно телефонувати за номером 098 671 68 96 або 102.

Поблизу тіла дитини поліцейські знайшли переносну дитячу люльку фіолетового кольору. Пізніше під час опитування місцевих жителів правоохоронці встановили, що в районі закинутої будівлі поблизу залізничного вокзалу бачили підозрілу молоду особу віком 20-25 років з сумкою, схожою на цю люльку.
За описом свідків, жінка зростом близько 160 см. Мала довге русяве волосся. Була одягнена у світле пальто за коліна світлого кольору, чорну шапку та взуття на танкетці.

Оскільки тіло дитини було виявлено в районі залізничного вокзалу, велика ймовірність того, що підозрювана — немісцева. Тому працівники поліції звертаються до жителів не тільки Хмельницької області, а й інших регіонів України, з проханням звернути увагу на фото, і якщо ви впізнали і десь бачили цю жінку, — негайно телефонувати за номерами 098 671-68-96 або 102.

Джерело: Національна поліція