Портал новин

Оформили тисячну «євробляху» – ДФС

Чернівецька митниця ДФС оформила Nissan Qashqai+2, який став тисячним автомобілем, який розмитнили за новими правилами. Про це пишуть на сайті ДФС.

Легковий автомобіль 2011 року випуску. Його митна вартість становила понад 194,6 тис гривень. До держбюджету громадянин сплатив майже 87,9 тис грн, з яких добровільно сплачена сума в 8500 грн через недотримання строків та умов митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.

Загалом з 26 листопада по 10 грудня 2018 року, тобто з моменту першого оформлення транспортного засобу на іноземній реєстрації за новими правилами, до бюджету перераховано 65,8 млн грн, економія громадян склала 38,6 млн грн.

Митне оформлення автомобілів, які були ввезені в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, здійснено 19 митницями. Найбільшу кількість автомобілів оформлено Чернівецькою митницею (438 одиниць) та Волинською митницею (260 одиниць).

При митному оформленні 824 транспортних засобів, щодо яких порушені строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, сплачено 7 млн грн.

Скільки коштує розмитнити автомобіль за новим законом читайте тут.

Джерело: Державна фіскальна служба України