Портал новин

У Хмельницькій області на 100% реалізували гроші з Дорожнього фонду

Хмельниччина єдина область, яка повністю реалізувала 456 мільйонів, які пішли на ремонт і утримання доріг місцевого значення. Хмельниччина лідирує з показником у 100%. Понад 90% продемонстрували Львівська, Вінницька, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська і Запорізька області.

Найнижчий показник – 46% в Луганській області, серед аутсайдерів також виявилися Одеська, Тернопільська та Миколаївська області.

ФОТО: Міністерство інфраструктури України.

Нагадаємо,  що з 1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Для фінансування ремонту та утримання місцевих доріг Уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію у розмірі 11,5 мільярдів гривень.

Хмельниччина на 2018 рік отримала 456 мільйонів 533,5 тисячі гривень субвенції.

За словами директора Державного підприємства «Служба місцевих автодоріг» Сергія Матуса, такий показник освоєння коштів пояснюється лише тим, що Хмельниччина перша область де було створено нове державне підприємство для утримання місцевих автодоріг.

«Ми на початку року створили Держпідприємство «Служба місцевих автодоріг». Провели 48 тендерів на всі об’єкти. І встигли заключили договори з підрядниками до початку сезону. На сьогодні всі підрядники виконали роботи і за рахунок цього кошти ми освоїли повністю», – пояснює Сергій Матус.

Джерело:Портал “Є”