Портал новин

У Славуті з’явилось соціальне таксі

Презентація спецавтотранспорту  для людей з обмеженими можливостями днями відбулася у Славуті.

«Послуга «соціальне таксі» надаватиметься з використанням автомобіля з нобхідними пристроями, призначеного для перечення осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями з порушенням опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках, або за допомогою милиць, палиць, ходунків за заявами соціальних робітників територіального центру або самих осіб з інвалідністю (уповноважених представників, родичів, опікунів)» – сказав директор КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» Микола Паламарчук.

Людей з обмеженими фізичними можливостями перевозитимуть до відділень медико-соціальної реабілітації, до лікарень, поліклінік, установ органів місцевого самоврядування та місць проведення загальноміських заходів.

Транспортна послуга дасть змогу людям з обмеженими можливостями легше інтегруватися у суспільстві і покращить їх життєздатність.

Придбання автомобіля стало можливим за ініціативи міського голови Василя Сидора, депутатів Славутської міської ради та за сприяння народного депутата України Романа Мацоли.

Заявки на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями приймаються (письмово чи в телефонному режимі) за тел.7-17-06; тел.7-23-75 від громадських організацій інвалідів, рад ветеранів або від самих інвалідів (уповноважених представників) не менш, ніж за один день до виїзду за вказаною адресою.

Джерело: Славутська міська рада