Портал новин

Лідери учнівського самоврядування Шепетівки взяли участь національній програмі

У рамках національної програми «Протидія булінгу у закладах освіти» був реалізований навчальний тренінг для підлітків «Низова просвіта та адвокація прав дітей через театр». 15-16 грудня 2018 року у м. Львів відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування Хмельницької та Львівської обласних рад старшокласників з метою участі у тренінгу.

У форматі форум-театру активні підлітки робили дослідження питань булінгу і  ступінь розуміння його впливу на людину, особливості його проявів у молодіжних формальних і неформальних групах, а також відмінності його впливу на учнівську молодь від ступеню урбанізації.

Протягом двох днів, через власний досвід, закрита група інтегрувала свої думки у виставу, яку назвали «Новенька з Цвітохи». Показ форум-вистави відбувся 16 грудня на головній площі м. Львів, куди було запрошено дорослих жителів міста. Хоч глядачів було не багато, але вистава викликала дуже жваву дискусію про булінг.

Учасники проекту отримали відповідні сертифікати. Продовженням проекту має стати зустрічний візит юних лідерів Львівщини до лідерів учнівського самоврядування м. Шепетівка.

Джерело: Школа лідерів Шепетівки