Портал новин

У центральні частині Хмельницького встановлюють підземні сміттєві контейнери

Вартість двох контейнерів – близько півмільйона гривень. За словами міського голови Олександра Симчишина, такі контейнери не тільки зручні для працівників комунального підприємства, які вилучають сміття, а й для містян. З’явились вони на вулиці Герцена, поблизу обласної філармонії та у дворі будинку на вулиці Кам’янецькій, 52.

ФОТО: Сайт “Є”

«Ці локації обирали так, щоб було зручно здійснювати маршрут сміттєвозу. І, знову ж таки, це центр міста. Півроку тому встановили ще два контейнери на вулицях Гагаріна і Соборній. Разом маємо чотири. Ми дуже задоволені, бо це естетично, чисто і без сторонніх запахів. Наша логіка в тому, щоб з центральної частини міста максимально забрати наземні контейнери й замінити підземними», – каже Олександр Симчишин.

Міський голова додає, що наступного року встановлять ще два таких контейнери. На них уже заклали гроші в бюджеті. Ймовірно, вони з’являться на вулицях Володимирській та Грушевського.

«Наповненість підземного сміттєвого контейнера 3 куби. Двічі на день ми його забираємо, він постійно повний. Спочатку вчились працювати з такими контейнерами, зараз звикли і все швиденько виходить», – розповідає водій сміттєвоза Віктор Мізера.

ФОТО: Сайт “Є”

Каже, що найбільшою їх проблемою є водії, які паркуються поблизу контейнерів і тим самим блокують доступ спецмашини до них. Тому викликають патрульних, які штрафують водіїв або евакуюють транспортні засоби. З такими ситуаціями стикаються щодня.

Джерело: Портал “Є”