Портал новин

Шепетівчанина засудили на три роки за обкрадання автомобілів

Чоловік проникав в авто і забирав цінні речі. Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним за частиною другої статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, вчинено повторно».

“У першому випадку злодій проник у незачинений автомобіль марки «ВMW 520», що знаходився у дворі будинку, і викрав із нього чотири тисячі шістсот гривень. Непійманим, майже через місяць, зловмисник  підібрав ключі до «PEUGEOT PARTNER», проник у салон і звідти викрав автомагнітолу, музичний адаптер та планшет – на загальну суму одна тисяча дев’ятсот гривень” – пишуть у прес-службі апеляційного суду Хмельницької області.

Під час досудового слідства та у залі суду першої інстанції  чоловік зізнався. Проте, під час апеляційного розгляду справи він заявив, що зізнався у скоєному лише через те, що слідчі обіцяли йому забезпечити “умовний” термін покарання. Тож, у скарзі просив, аби за першим епізодом справу взагалі закрили, а щодо іншого – зменшили термін.

Оскільки чоловік уже  неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за подібні злочини апеляційний суд його скаргу не задовольнив і залишив вирок без змін. Тепер чоловік проведе три роки у в’язниці.

Джерело: Сайт “ВСІМ”