Портал новин

На Хмельниччині їздить 826 розмитнених «євроблях»

Наприкінці 2018 року в Україні почали діяти нові правила щодо розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Тож ті, хто раніше їздив на “євробляхах” мають розмитнити свої авто.

Станом на 14 січня, на Хмельниччині вже пройшли цей процес 826 автовласники. Таку цифру подає Державна фіскальна служба області. Як зауважили, загальна сума платежів за митне оформлення авто з іноземною реєстрацією склала 49 мільйонів гривень.

“Найбільше автомобілів впродовж одного дня було оформлено безпосередньо перед новорічними святами та одразу після їх завершення. Зокрема, в ці дні митниці декларувалось понад 100 одиниць транспортних засобів”, – зазначають у ДФС.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією. Так, для бензинових двигунів об’ємом до 3000 і більше 3000 куб. см вводяться базові ставки відповідно €50 і €100. Для дизельних двигунів об’ємом до 3500 і більше 3500 куб. см – €75 і €150. Також ввели великі штрафи за порушення правил ввезення таких автомобілів на територію України. Нові закони набули чинності 25 листопада.

Джерело: Сайт “ВСІМ”