Портал новин

На Хмельниччині збудуть 27 амбулаторій

Усі амбулаторії планують ввести в експлуатацію у ІІ кварталі 2019 року. Як передає прес-служба облдержадміністрації, наразі триває будівництво всіх амбулаторій.

Окремі об’єкти знаходяться на стадії закладення фундаменту, у багатьох уже розпочато зведення стін.

Зокрема, у селах Пільний Олексинець Городоцького району розпочали робити дах, у Квітневому Білогірського району та Святець Теофіпольського району завершується зведення стін.

Так, передбачено побудувати 10 нових амбулаторій (у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Новоушицькому, Ярмолинецькому районах) та 17 будівель для діючих амбулаторій (у Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Полонському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському, районах). З них: 25 амбулаторій на 1-2 лікаря з житлом для лікаря та 2 амбулаторії на 3-4 лікаря без житла.

Новозбудовані амбулаторії планується ввести в експлуатацію у ІІ-му кварталі 2019 року. Всі амбулаторії будуть оснащені необхідним медичним обладнанням, устаткуванням та засобами відповідно до табеля матеріально-технічного оснащення конкретного типу амбулаторії, затвердженого Мінохорони здоров’я України, а також автотранспортом для лікарів, комп’ютерним обладнанням, інтернетом та засобами телемедицини.

Джерело: DEPOХмельницький