Портал новин

Шепетівський міськрайонний суд судитиме полончанина за зберігання кабісу і бойових припасів

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя Полонного, який обвинувачується у грабежі, незаконному придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без дозволу. Про це повідомили в прес-службі Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.

«Досудовим слідством встановлено, що 25 жовтня 2018 року, заздалегідь приготовленим предметом пошкодив пломбу навісного замка вхідних дверей та проник у будівлю забійного цеху, звідки викрав та почергово перевіз три електродвигуни та електричний автомат напруги до свого автомобіля. Допомогти у завантажені полончанин попросив знайомого, якого не повідомив про крадіжку. Під час спільного завантаження двох викрадених електродвигунів, був викритий охоронцем. Продовживши свою злочинну діяльність, поклав електричний автомат напруги у багажне відділення і з відкрито викраденим майном на загальну суму 8 тисяч 790 гривень, залишив місце події, а третій електродвигун залишив на місці вчинення злочину», – йдеться у повідомленні суду.

Додають, що досудовим слідством також було встановлено, що чоловік, на початку вересня 2018 року, знаходячись в лісовій посадці, знайшов одну рослину коноплі, яку присвоївши, придбав та зберігав без мети збуту. Підсушивши листя коноплі, обвинувачений частину подрібнив та виготовив готовий для вживання особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

«Крім цього, обвинувачений, в середині жовтня 2018 року, в напівзруйнованому будинку знайшов 234 патрони, які привласнив та у такий спосіб придбав бойові припаси та перевіз до нежитлового приміщення, де незаконно зберігав», – повідомили у прес-службі.

Полончанина звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з проникненням у інше приміщення), частиною першою статті 263 (незаконне придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу), частиною першою статті 309 (незаконне придбання, перевезення, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що санкція частини 3 статті 186 КК України передбачає призначення покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років, частина 1 статті 263 КК України – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, частина 1 статті 309 КК України – обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Джерело: Портал “Є”