Портал новин

«Укрзалізниця» підвищила ціни на постільну білизну і напої у поїздах

Нові ціни на деякі послуги АТ «Укрзалізниця» ввела з 15 січня. Серед здорожчання послуг  для пасажирів є користування комплектом постільної білизни, оплата за чай, каву і питну воду. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

«Зазначається, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн (з ПДВ), в купейних і плацкартних вагонах – 50 гривень (з ПДВ). Повідомляється, що до подорожчання ціна користування комплектом білизни становила 30 гривень», – повідомляє ЦТС.

Також у компанії додали, що відтепер у поїзді єдина ціна на чай, каву або пляшку води об’ємом 0,5 л становить 10 гривень. При цьому в «Укрзалізниці» заявили, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива, електроенергії, що впливають на собівартість послуг. Також в компанії зазначили, що ціна постільної білизни все одно залишається нижчою, ніж в інших країнах.

Окрім того, «Укрзалізниця» відновлює повернення квитків через інтернет. Призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяло з метою запобігання зловживанням у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року.

Джерело: Портал “Є”