Портал новин

Наркодилерів, яким «допомагали» поліцейські затримали у Хмельницькому

Групу наркодилерів, яким сприяли колишні поліцейські, викрили у Хмельницькому. Як повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України на сторінці у Фейсбуці, амфетамін підозрювані виготовляли власноруч, а потім розповсюджували на території області.

«У 2018 році правоохоронці викрили окремих співробітників хмельницької поліції на отриманні неправомірної вигоди з осіб, причетних до злочинів, пов’язаних з наркотиками. Недобросовісних поліцейських звільнили зі служби, наразі справою займається суд. Одночасно правоохоронці зайнялася виявленими у цій справі наркодилерами. Було встановлено, що злочинна група діє на території регіону. Учасники групи самі виготовляють психотропну речовину «Амфетамін», а потім розповсюджують налагодженою мережею», – йдеться у повідомленні.

Крім того, правоохоронці з’ясували, що колишні поліцейські, яких викрили на хабарництві, особисто сприяли зловмисникам: давали консультації, як конспірувати злочинну діяльність, уникати відповідальності, а головне – як виготовити прекурсор для виробництва амфетаміну.

«Для процесу виготовлення психотропної речовини хмельничани орендували квартиру. Встановлено організатора групи – 38-річний мешканець Хмельницького та четверо його поплічників, серед яких дві жінки. Виявлено прекурсор, психотропну речовину амфетамін та канабіс на загальну суму за цінами “чорного ринку” майже 250 тисяч гривень, не враховуючи 1,5 літрову ємність, заповнену концентратом «амфетаміну», що становить ще 300 тисяч гривень. Також вилучено приладдя, ваги, незареєстровану зброю, мобільні телефони, чималу суму готівки», – зазначають Департаменті внутрішньої безпеки.

Затриманому організатору та його ближчому спільнику вже оголошено підозру. Встановлюються інші особи, причетні до злочинної діяльності.

Джерело: Портал “Є”