Портал новин

У Шепетівці засудили двох рецидивістів

Шепетівський міськрайонний суд визнав двох місцевих жителів винними у вчиненні повторної крадіжки за попередньою змовою. Про це зазначають у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Згідно із вироком, у жовтні 2018 обвинувачені викрали із лісосмуги палетні вила вартістю 7 757 гривні, погрузили їх на віз і заховали у домоволодінні одного із них. Там їх і виявив дільничний поліцейський. Обидва зловмисники мають судимості», – кажуть у суді.

Додають, що 28-річний чоловік перебував на іспитовому строці за вчинену раніше крадіжку. Інший, 51-річний, вчинив злочин в період умовно-дострокового звільнення і був засуджений за ряд кримінальних правопорушень, серед яких вбивство, розбій зґвалтування , втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

Суд дійшов висновку, що обвинуваченим потрібно призначити реальне позбавлення волі, оскільки належних висновків щодо своєї протиправної поведінки вони не зробили і продовжили злочинну діяльність. Одному з них, 28-річному чоловіку, призначили 3 роки 6 місяців позбавлення волі, іншому (51-річному) – 3 роки і 3 місяці. 

Джерело: Портал “Є”