Портал новин

Звинувачений у домаганнях полковник Іванів подав до суду на свою жертву

Лейтенантку Валерію Сікал, яка звинуватила командира військової частини Віктора Іваніва в сексуальному домаганні, викликали в суд в якості відповідача.

Як повідомила Валерія Сікал, вона перевелася на роботу до іншої частини. А звинувачений у сексуальному домаганні полковник Іванів подав заяву до суду проти неї, звинувативши жінку в адміністративному правопорушенні. Засідання відбулося 28 січня у Славутському міжрайонному суді.

“Суд розглядав справу щодо адміністративного правопорушення за ст. 172-11 КУпАП (самовільне залишення військової частини), з подання командира у відповідь мені на заяву до поліції. З його боку не було подано до суду ніяких документів. Я надала суду документи з підтвердженням, де я тоді була”, – розповіла Валерія.

Через брак документів засідання з розгляду справи перенесли на 11 лютого. Натомість у справі за скаргою Сікал про сексуальні домагання з бокукомандира частини Іваніва ще ведеться розслідування. Справа перебуває у вінницькій поліції, її доопрацьовують. Потім мають передати хмельницькій поліції.

Нагадаємо, 24-річна лейтенантка Валерія Сікал звинуватила командира військової частини А1358 Віктора Іваніва у домаганнях. Жінка стверджує, що командир частини протягом року активно до неї залицявся в обмін на “легку службу”, а на відмову – привселюдно її ображав.

У грудні минулого року жінка звернулася до вінницької поліції, оскільки родом з Вінниці.

Джерело: 24 канал