Портал новин

У шепетівських школах тимчасово призупинили навчання

Сьогодні члени виконавчого комітету розглянули питання щодо призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста, яке  викликане збільшенням захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів. Про це повідомляє Шепетівський міськміжрайонний відділ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» в листах від 4 лютого 2019 року № 69 та  від 5 лютого 2019 року № 74.

За даними лабораторного центру епідемічний поріг не перевищено і на сьогодні становить 15%. Проте, з метою збереження здоров’я дітей і попередження розповсюдження інфекції, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення тимчасово призупинити навчання у всіх закладах загальної середньої освіти міста. Також навчання призупиниться у 4-х позашкільних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі та міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Отож, карантин розпочнеться 7-го лютого і триватиме до 15-го числа цього місяця.

Епідемічні пороги перевищені у 3-х регіонах області: у Славутському – на 43,58%; у Дунаєвецькому – на 28,6%; у м.Кам’янець-Подільському – на 12,7%.

Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дітей збільшився на 19,2%, а у віковій групі 5-14 років – на 28%.

З початку епідсезону в Україні зареєстровано 25 летальних випадків від грипу, з них 4 – діти.

З відповідним рішенням виконавчого комітету можна ознайомитись за посиланням Про тимчасове призупинення освітнього процесу

Джерело: Шепетівська міська рада