Портал новин

На Хмельниччині вже є TruCAM

Відсьогодні на автодорозі М-12 “Стрий – Знам’янка”, на ділянці між 242-м та 300-м км інспектори управління патрульної поліції розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM.

“Пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних, – розповідають патрульні. – Про використання пристрою, водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які попереджають кермувальників про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень Правил дорожнього руху.”

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору. Згідно ч.1 ст.122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень. Згідно ч.3 ст.122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

І перше перевищення, що зафіксували хмельницькі патрульні – до 122 км/год розігнався водій “Хундай”. Його зупинили копи, тепер на порушника чекає штраф.

Джерело: DEPOХмельницький