Портал новин

За несплату аліментів – виконання суспільно корисних робіт

Полонський районний суд виніс вирок батькові, який не сплачував аліментів на утримання дитини. У 2013 році чоловік повинен був щомісяця платити 650 грн. Починаючи з 2012 і до досягнення дитиною повноліття. Проте,  з 6 лютого 2018 року, аліменти на утримання 11-річного сина він не платив. Тож сума боргу на 1 січня 2019 року склала 47507 грн.  Про це інформує Хмельницький апеляційний суд.

Такими діями чоловік скоїв адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості. Сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред`явлення виконавчого документу до примусового виконання.

«Враховуючи характер вчиненого правопорушення, наслідки що настали, дані про особу порушника, ступінь його вини, сімейний та матеріальний стан, розмір заборгованості, що утворилася, суддя обирає середню межу строку стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт», – зазначено у постанові.

Джерело: Новини Хмельницький