Портал новин

32 парафії Хмельниччини перейшли до ПЦУ

Про похід ще однієї парафії до Православної церкви України повідомили на сайті  “Новини Хмельницький” з посиланням на сторінку у Facebook митрополита Антонія Махоти. 

“Релігійна громада села Гвардійське, парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці, на загальних зборах одноголосно вирішила вийти із підпорядкування московського патріархату та приєднатися до Православної Церкви України ( 375 чоловік проголосувало “за”). Місцевий священик збори проігнорував, чим засвідчив небажання бути зі своїм приходом. Також на зборах було проінформовано про результати збирання підписів вірян сіл Гвардійське та Нафтулівка. Згідно зібраних підписів, за перехід від УПЦ МП до ПЦУ 817 вірян , проти – 13, утрималось – 4. Вітаємо громаду з прийняттям важливого рішення” – написав владика Антоній.

Це вже 32 парафія в області, яка виявила бажання перейти до Православної церкви України. Також на Хмельниччині до ПЦУ перейшов перший монастир Московського патріархату. Про перехід до помісної церкви повідомила громада селища Сатанів. Їхня релігійна діяльність проходить у древньому Свято-Троїцькому монастирі  на чолі зі священнослужителем (протоієрей Володимир Наглій). Згідно проведених зборів та поданного прохання 15/01/2019 року ввійшла до Хмельницької єпархії Православної Церкви України.

Джерело: Новини Хмельницький