Портал новин

102 інформує: зведення подій за 12.02 – 24.02

В період часу з 12 по 14 лютого ц.р., в м. Шепетівка, місцевий житель, шляхом зриву скоби навісного замка, проник в сарай домогосподарства, яке належить, місцевій жительці похилого віку, звідки таємно викрав три алюмінієві каструлі та брухт чорного металу. Вартість викраденого становить 500 гривень.

В період часу з 15 лютого ц.р. по 18:00 годин 22 лютого ц.р. м. Шепетівка, на території гаражного кооперативу №1 невстановлена особа, шляхом демонтажу вікна проникла до гаражного приміщення місцевого жителя, звідки викрала електродриль, болгарку, набір інструментів та електрокабель.

В період часу з 15 по 16 лютого ц.р., в м. Шепетівка, по вул. Чкалова, в дворі одного із будинків, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, таємно викрала дві металеві кришки з каналізаційних колодязів. Сума завданого збитку встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

16 лютого ц.р., близько 03:00 годин в смт. Гриців Шепетівського району в приміщенні бару невстановлена особа шляхом вільного доступу з куртки, місцевої жительки викрала мобільний телефон.

18 лютого ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП надійшов рапорт ст. слідчого СВ Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, про те, що в ході санкціонованого обшуку в м. Шепетівка, в будинку місцевого жителя, було виявлено та вилучено паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору. Вилучену речовину направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

19 лютого ц.р. близько 23.30 години в м. Шепетівка поблизу автозаправної станції АНП, житель с. Серединці Шепетівського району зателефонував з власного телефону та домовився з невстановленою особою про придбання 1000 літрів дизельного палива та передав гроші невстановленій особі. В подальшому палива не отримав. Про даний вид шахрайства знав.

19 лютого ц.р., близько 10:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом підбору ключа, проникла в будинок місцевої жительки, звідки викрала гроші.

19 лютого ц.р., близько 12:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа підбору ключа проникла в будинок місцевої жительки, звідки з шкатулки викрала золоті ювелірні вироби.

19 лютого ц.р., близько 15:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа перебуваючи в будинку, місцевої жительки похилого віку, шляхом вільного доступу викрала гроші.

20 лютого ц.р., о 16:00 год., в м. Шепетівка, по вул. Героїв Небесної Сотні, поруч з універмагом «Дружба», невстановлена особа шляхом вільного доступу через незачинені двері проникла у салон автомобіля марки Фольксваген, що належить, місцевому жителю, звідки таємно викрала належну останньому чоловічу сумку з документами, ключами та грошовими коштами.

20 лютого ц.р., близько 15:00 години в м. Шепетівка, невстановлена особа, зателефонувавши з мобільного телефона до, місцевого жителя, представившись покупцем комп’ютерної техніки, оголошення про продаж якої останній розмістив на сайті “OLX”, шахрайським шляхом, заволоділа комп’ютером з комплектуючими, які потерпілий передав в руки невстановленій особі, яка перебувала на автомобілі.

20 лютого ц.р. о 20:00 год. в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом пошкодження вікна автомобіля проникла в середину звідки таємно викрала жіночу сумочку з документи, ключі від квартири, грошові кошти та банківські картки що належать, місцевій жительці.

В ніч на 21 лютого ц.р., в с. Чотирбоки, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом пошкодження вікна проникла в спортивний зал ЗОШ 1-3 ступеня, звідки таємно викрала спортивний інвентар.

21 лютого ц.р., близько 23:10 години в с. Хролин, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі, місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

21 лютого ц.р., в с. Хролин Шепетівського району, місцевий житель проник в будинок, місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

22 лютого ц.р., о 04:14 години в м. Шепетівка, виникла пожежа в житловому будинку, який належить місцевій жительці, під час локалізації виявлено частково обгорілий труп власниці будинку. Пожежею пошкоджено дерев’яну підлогу та речі домашнього вжитку. Причина пожежі необережність під час паління. Труп для встановлення причини смерті направлено на СМЕ.

22 лютого ц.р., о 12:30 годин в чергову частину надійшло звернення, жительки м. Шепетівка про те, що 4 травня 2018 року та 26 серпня 2018 року невстановлена особа при не встановлених обставинах зняла з банківської картки гроші.

23 лютого ц.р., о 02:46 годин в чергову частину Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області від невстановленої особи надійшло повідомлення про те, що в м. Шепетівка по вулиці 400 років Шепетівки, сталась бійка 8 чоловік під час якої один чоловік отримав тілесні ушкодження від яких помер на місці події.

23 лютого 2019 о 13:47 надійшло повідомлення зі сервісного центру, що в м. Шепетівка, про те, що під час проведення огляду при постановці на облік автомобіля марки “Мазда 5” на європейській реєстрації, виявлено ознаки механічного знищення номера двигуна, який належить, місцевому жителю.

24.02.2019 о 00:39 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в смт Гриців, Шепетівського району, біля диско бару відбувається бійка під час якої заявнику, місцевому жителю, невстановлена особа, спричинила тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин на обличчі.

24 лютого ц.р., близько 09:00 години в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу, через незачинені двері, проникла в приміщення палати № 4 хірургічного відділення Шепетівської ЦРЛ, звідки таємно викрала грошові кошти, які належать, жительці с. Чотирбоки Шепетівського району.

24 лютого ц.р, о 02:30 в м. Шепетівка, , поблизу кафе-бару “Асторія”, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно спричинив тілесні ушкодження для іншого місцевого жителя.