Портал новин

Шепетівські соціальні підприємці відвідали міжнародну конференцію

Міжнародна конференція із соціального підприємництва об’єднала у собі 60 експертів і 9 країн. Усі вони приїхали до Києва 21 лютого, щоб розповідати і слухати про соціальне підприємництво в Україні і Європі. Що таке соціальне підприємництво, які його особливості? Чому місія та цінності є надважливими? Чим відрізняється від звичайного бізнесу і від філантропії? З чого стартувати? Відповіді на ці питання знають шепетівські cоціальні підприємці соціальний кооператив «ФронтМед».

Фото: Фейсбук сторінка Тетяни Василик

«ФронтМед» це підприємництво створене воїнами АТО та їхніми родинами. Разом вони виготовляють натуральну медову подарункову продукцію, яку представили на конференції.

Цього року на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні ЄС виділи 150 млн. євро. Гроші будуть витрачати на введення європейських стандартів і підвищення конкурентної спроможності українських товарів на ринку ЄС. За ці кошти планують створити бізнес школи для молоді, де навчатимуть розвивати власний стартап.

Проект розвитку соціального бізнесу «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» втілює міжнародний консорціум із семи організацій на чолі з Українським форумом благодійників за підтримки Європейського Союзу.